SPRAWOZDANIE - LUTY 2023

W miesiącu lutym zakupiony, w ramach programu  sprzęt audio-video został wykorzystany przez nauczycieli i uczniów na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Wykorzystany został aparat fotograficzny z kamerą  laptop, sprzęt nagłaśniający oraz lampy fotograficzne. Podczas uroczystości szkolnych, balu karnawałowego, wycieczek i akcji w szkole wykonywaliśmy dokumentację w formie zdjęć i filmików.

Antyczni mędrcy mawiali, że historia jest nauczycielką życia. Historię można zobaczyć. Można jej dotknąć. Można ją poczuć. Można jej doświadczyć. Historii dobrze opowiedzianej. Żywej Historii. Właśnie ona stała się przyczynkiem do założenia Bractwa Historycznego KERIN, którego mieliśmy przyjemność gościć 10 lutego, w naszej szkole. Miny uczniów mówią wszystko utrwalone dzięki aparatowi fotograficznemu.

W Naszej szkole hucznie pożegnaliśmy karnawał 2023 . Wszyscy świetnie się bawili,  a Nasi super rodzice, jak zawsze, zadbali by było słodko, ale smacznie i zdrowo . Zabawę mogliśmy udokumentować dzięki pomocom zakupionym w ramach projektu.

We wtorek 14 II 2023r. odbyły się zajęcia Koła Gospodarstwa Domowego. Ponieważ w tym dniu wypadły Walentynki, postanowiliśmy przygotować proste, zdrowe, a zarazem smaczne desery. Nazwaliśmy je ,,Truskawkowymi wariacjami”. Dziewczęta pod czujnym okiem p. Beni przyrządziły budyń waniliowy wg domowego przepisu oraz  mus truskawkowy z galaretką. Deserki pięknie udekorowały owocami i uwieczniły na zdjęciach.  Najprzyjemniejsza była degustacja. Polecamy przygotowanie takich słodkości na spotkanie z przyjaciółmi czy Urodziny w gronie rówieśników.

Utworzono dnia 14.03.2023, 07:41